O nas

Grupa HOPPE-WARTENBERG PRESTIŻ obecna jest na rynku od ponad 14 lat. Jednakże nasze doświadczenie sięga roku 1982r. kiedy powstała pierwsza firma rodzinna – sprzątająca, która z czasem przekształciła się w spółkę kapitałową. Spełniając wymagania naszych klientów podzieliliśmy usługi na dwie niezależne firmy, które działają w ramach GRUPY HOPPE – WARTENBERG. Każda z firm posiada ofertę dostosowaną do wymogów, spełnia najwyższe standardy i posiada pakiet zalet, z których korzystają klienci. Na swojej liście referencyjnej mamy rzesze zadowolonych klientów, którym wykonujemy usługi czystościowe.

Nasz wykwalifikowany personel posiadający wiedzę z zakresu materiałoznawstwa stale podnosi swoje umiejętności na licznych szkoleniach i kursach pozwalających należycie dbać o powierzone powierzchnie.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt dzięki czemu nasza praca jest bezpieczna dla otoczenia i odbywa się z zachowaniem wszelkich norm i przepisów. Wykorzystując profesjonalny sprzęt czyszczący, doświadczenie i możliwości naszych pracowników jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

W swojej pracy korzystamy z nowych technologii będących gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług.

 


Według przeprowadzonych kilka lat temu przez Gazetę Prawną statystyk, cena jednorazowej usługi sprzątania mieściła się w granicach od 75 do 300 złotych. Od tego czasu konkurencja wymusiła znacznie niższe ceny. Dotyczy to w głównej mierze przedsiębiorstw, które tak jak my, cechuje nastawienie na współpracę z najlepszymi. 

Jesteśmy rzetelni, wiarygodni
i zawsze spełniamy najwyższe wymagania.

BHP Protect System

Jako firma sprzątająca działająca na rynku od 2002 roku nie straciliśmy ani jednego klienta. Gwarantujemy odpis PFRON w wysokości 70%, na chwilę obecną odpis wynosi 90 %. Jesteśmy laureatem II miejsca Konkursu LODOŁAMACZE 2014 roku w kategorii „Zatrudnianie Chronione”.

Hoppe-Wartenberg PRESTIŻ

Kładziemy nacisk na świadczenie usług wysokiej jakości i staranności. Gwarantujemy, że osoba składająca ofertę będzie sprawowała osobisty nadzór nad jej wykonaniem, jak również będzie odpowiedzialna za pracę pracowników na obiekcie. Pakiet usług standardowych obejmuje swoim obszarem zarówno wnętrza obiektów jak również ich otoczenie. Przed przystąpieniem do prac poznajemy specyfikę działalności obiektu, aby zdobyć niezbędną wiedzę na temat zasad jego funkcjonowania. Takie podejście ułatwia współpracę z użytkownikiem powierzchni nam powierzonych. Stawiamy na profesjonalizm i dyskrecję – nasi wykwalifikowani pracownicy pracują tak aby widoczne były efekty ich pracy, a nie oni sami.

Szkolenia

Oferujemy prowadzenie profesjonalnych rozbudowanych szkoleń dla pracowników na podstawie planu higienicznego obiektu, polegającego na:

 • dobraniu profesjonalnych środków czystości do powierzchni poddawanej procesowi mycia ze względu na skład i wartość Ph
 • dobraniu sprzętu w zależności od rodzaju powierzchni i metrażu
 • wdrożeniu kontroli jakości poprzez dwupłaszczyznowy nadzór sprawowany przez
  kierownika obiektu i jego zastępcę oraz kontrolę zewnętrzną obiektu
 • szkoleniach wstępnych i okresowych pracowników w zakresie:
  • znajomości pracy na środkach myjących i sprzęcie
  • technik sprzątania
  • szeroko pojętej dyskrecji poruszania się na obiekcie
  • rzetelnej i solidnej pracy
 • stworzenie Karty Czystości do łazienek.

Przyjmujemy zlecenia dotyczące szkoleń.

Przeprowadzenie audytu obiektu

Audyt usług sprzątania

Hoppe-Wartenberg Prestiż, czyli profesjonalna firma z branży sprzątania to idealny sposób na przeprowadzenie audytu z zakresu czystości w każdej firmie. Dzięki naszej profesjonalnej kadrze zlokalizujemy wszystkie słabe punkty w sprzątaniu pomieszczeń biurowych, a co ważniejsze znajdziemy sposób na rozwiązanie wszystkich niedociągnięć oraz zaspokojenie potrzeb każdej firmy w gestii usług sprzątania.

Nasz audyt to sposób na znalezienie najlepszych rozwiązań dla danej firmy. W prosty i szybki sposób określimy zakres potrzeb co do zakresu usług, niezbędnych środków czystości, chemii, etc. Jesteśmy firmą, która spełni potrzeby z zakresu sprzątania każdej firmy oferując zindywidualizowaną ofertę.

Zapewniamy:

 • profesjonalne podejście
 • wysoką jakość
 • sprawdzone procedury
 • pracę w oparciu o system zarządzania jakością
 • znakomity sprzęt.